Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Чергова 28 сесія VII скликання

20 вересня 2017 р. в Заводській селищній раді відбувалая чергова 28 сесія депутатів Заводської селищної ради.

Питання розглядалися згідно порядку денного.

1. Про закріплення прилеглої території саду за Чортківською ЦКРЛ

2. Про перейменування Угринського ДНЗ та затвердження Статуту в новій редакції

3. Про перейменування Заводського ДНЗ №10 та затвердження Статуту в новій редакції.

4. Про звіт директорів загальноосвітніх  шкіл Заводської селищної ради щодо стану підготовки заакладів освіти до нового навчального року 2017-2018рр.

5. Про визнання таким, що втратило чинність рішення селищної ради від 03.02.2016 року №66 "Про створення колегії відділу освіти Заводської селищної ради та затвердження Положення"

6. Про продовження контракту з директором Заводської комунальної школи естетичного виховання - центру народної творчості Заводської селищної ради.

7. Про погодження Завоській комунальній школі естетичного виховання - центру народної творчості розміру батьківської плати на 2017-2018 рр.

8. Про внесення змін в штатний розпис Амбулаторії Заводського ЦПММСД на 2017 рік

9. Про надання дозволу Заводські селищній раді на розроблення детального плану території (зміни цільового прзначення земельної ділянки) для будівництва та обслуговування будинку дитини та сирітського будинку

10. Про розгляд звернення головного управління ДФС у Тернопільській області

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (3 рішення),

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва гаражів, житлового будинку, господарських будівель та споруд, для ведення особистого селянського господарства ,для садівницьва (16 рішень)

13. Про внесення змін до рішення сесії №307 від 20.12.2016 р. "Про селищний бюджет на 2017р".« повернутися до списку новин