Робоча нарада в Тернопільській ОДА

Дата: 21.10.2017 15:47

20 жовтня голова Заводської ОТГ Людмила Павлінська та перший заступник Андрій Павлюх взяли участь у нараді під керівництвом Олега Валова, заступника голови Тернопільської ОДА. Збирали голів ОТГ області для обговорення основних питань, які є надзвичайно важливими для громад на сьогодні.

Першим розглядалося питання освоєння субвенції на розвиток інфрастуктури, яка залишається практично у всіх громадах області на стадії початку освоєння.
Другим на порядку денному було питання роздільного збору твердих побутових відходів, по якому зокрема виступила Людмила Романівна. Так як проблема утилізації ТПВ для нашої громади є надзвичайно актуальною, то голова зазначила, що Заводська ОТГ вже зробила перші кроки на шляху розумного поводження із сміттям і вже найближчим часом на території громади крім наявних контейнерів для сортування ПЕТ-тари з’являться контейнери для збору скла. Тепер залишається тільки максимальне донесення інформації до жителів про те, що від сортування ТПВ та свідомого ставлення до сміття залежить наша екологія та наше здоров’я.
До відома: Законом України "Про відходи" з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.