День Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2016 15:48

18 лютого об 11 годині в селі Угринь відбувся захід до Дня Героїв Небесної Сотні,  в якому взяли участь голова Заводської селищної ради Л.Павлінська, в.о. старости села Угринь М.Савуляк, начальник гуманітарного відділу Заводської селищної ради І.Стечишин. Місцевим парохом о.Ференцом було відправлено панахиду, після якої виступила селищний голова. Л.Павлінська. наголосила на тих процесах та змінах, що переживає Україна після Революції на Майдані. Також Л.Павлінська зазначила, що ніхто не має права забути Небесну Сотню, їхній подвиг заради європейського майбутнього України. Воїни-афганці, котрі проживають в селі Угринь були нагороджені відзнаками та матеріальними допомогами.

Фото без описуФото без опису

18 лютого о 14.30 на центральній площі смт Заводське відбулися заходи, приурочені черговій річниці прийняття Малого Державного герба України та Дню Героїв Небесної Сотні. В заходах взяли участь голова селищної ради Л.Павлінська, військовий комісар Чортківського об’єднаного військового комісаріату, полковник Л.Підручний, депутат обласної ради В.Заліщук, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігії Чортківської райдержадміністрації Г.Чайківська, начальник гуманітарного відділу Заводської селищної ради І.Стечишин, працівники Заводської селищної ради, місцеві священники о.Антон та о.Володимир, представники навчальних закладів, жителі смт.Заводське. Організацію заходів здійснив державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище». Заводський селищний голова Л.Павлінська у своєму виступі наголосила, що це не просто дата для вшанування пам`яті загиблих людей Революції Гідності, це згадка про величезну жертву українського народу задля утвердження демократичних прав та свобод людей і кращого європейського майбутнього України.

Фото Ореста Лижечки