Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Робоча нарада з департаментом соціального захисту

   

Одним із приорітетних завдань Заводської селищної ради, на чолі з Л.Р.Павлінською, є робота з соціально незахищеними категоріями населення та категоріями громадян, які потребують першочергової допомоги.

14 червня 2016 року в приміщенні Заводської селищної ради відбулася нарада селищного голови та працівників ради з директором департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Боярським В.А., заступником директора та юристом департаменту.

Візит представників влади з Тернополя був обумовлений необхідністю вирішення питання по роботі з вищезгаданими категоріями населення та реформи децентралізації. 
Однією із нагальних потреба для кожної громади є потреба та необхідність створення у себе самостійних центрів територіального обслуговування населення та переобрання функцій управлінь праць та соціального захисту. Але у зв’язку з тим, що законодавчий механізм в цьому плані ще не запущений, то селищна рада спільно з департаментом виробила алгоритм дій на найближчий період для врегулювання юридичних питань у обслуговуванні категорій населення, які перебувають на обліку управління праці.« повернутися до списку новин