Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Заводська ОТГ - учасник Проекту "Угода мерів щодо клімату та енергії"


Заводська об’єднана територіальна громада стала учасником європейського проекту «Угода мерів щодо клімату та енергії».

Розпочалася співпраця урочистим підписанням офіційного документу. Захід відбувся 3 червня 2018 року в м.Чернівці за участі Голови групи підтримки України Європейської комісії Пітера Вагнера, голів українських міст-учасників, зокрема і Заводського селищного голови Людмили Павлінської.
Масштабна подія відбувалася в Чернівецькій міській раді в рамках відкриття Тижня сталої енергії під головуванням мера міста Олексія Каспрука. 
Суть Програми, частиною якої стала наша громада, полягає в тому, що місцеві, регіональні й національні органи влади добровільно зобов’язуються співпрацювати задля досягнення кліматичних та енергетичних цілей ЄС з подолання наслідків зміни клімату, підвищення енергоефективності та енергобезпеки, а також сталого розвитку громад. В рамках участі ми отримаємо можливість подавати та, в разі підтримки заявки європейськими експертами, отримати кошти для тепло- та водопостачання, громадського транспорту, комунальних закладів та інші заходи пов’язані із енергоефективністю та енергобезпекою в громаді.« повернутися до списку новин