Інформація щодо відновлення здоров’я за рахунок коштів ФССУ в першій половині 2018 року

Дата: 10.07.2018 10:08

щодо відновлення здоров’я за рахунок коштів ФССУ в першій половині 2018 року

Минуло  півроку, як  Чортківське відділення  Фонду соціального страхування в Тернопільській області працює із застрахованими особами за принципом «гроші ходять за людиною».

За шість місяців поточного року заключено 24 договори на реабілітаційне лікування між застрахованою особою, відділенням та санаторно-курортними закладом. Відповідно до профілю захворювання оздоровлено  24 застраховані особи.

Нагадуємо , пройти відновне лікування в реабілітаційному відділенні санаторно- курортного закладу після перенесених захворювань та травм за кошти Фонду соціального страхування України має право кожен застрахований за наявності медичних показань ( в разі підгострого періоду інфаркта міокарда, опіків, захворювань легень, цукрового діабету, оперативного  та інструментального видалення каменів з нирок тощо ).

Головний спеціаліст

з медичної реабілітації та соціальних послуг

Чортківського відділення Управління Фонду

соціального страхування України в

Тернопільській області                                                               Клим А.