«ПРОСТІР Є СПІЛЬНИМ ДОБРОМ»

Дата: 28.07.2018 12:07

На початку 2018 року програмою DOBRE на умовах конкурсу було відібрано три громади в Україні, в тому числі Заводську ОТГ для фінансування розробки «Схеми просторового планування території». Для отримання знань та навичок в даній сфері спеціалісти селищної ради взяли участь в навчальній поїздці до Катовіц Республіки Польща.
Під час візиту було вивчено польську систему планування території, методи залучення громадськості, ознайомились з добрими практиками в просторовому плануванні та розробки генеральних планів сільських і міських гмін: Сощніцовіце, Дембна, Бествіна, Бєльско-Бялей.
Отже, схема просторового планування Заводської громади буде передбачати чітке розмежування території: житлової забудови, зони економічного діяльності, сфера послуг, сфера торговельних послуг, що є передумовою залучення інвестиції та розвитку громади в цілому.