"Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

Дата: 06.08.2018 12:12

Щорічно за традицією, мешканці села Угринь Заводської об'єднаної територіальної громади відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Із теплими словами до своїх односельців звернулися Заводський селищний голова Людмила Павлінська та староста с. Угринь Володимир Плішка. Вітаючи односельчан зі святом, подякували тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Наголосили, що великих зусиль прикладено для розвитку нашої громади, однак доводиться долати труднощі, переживати злети та падіння і тільки спільними зусиллями зможемо досягти вершин.
Також, побажали всім міцного здоров’я, родинного щастя, віри, любові, добробуту і успіхів, а громаді ? щасливих подій, економічного і соціального розквіту та перспектив.

У цей день на свято приїхав народний депутат України Олег Барна та привітав всіх із святом.
Гостем свята був народний артист України Богдан Сташків, який зачарував усіх теплими словами та чудовим голосом.
Неперевершеними були і місцеві артисти, маленькі та юні, які старанно готували це свято.

Окрім концерту гості та жителі села Угринь могли пригоститися українською стравою – засипана капуста. Виготовляють її селяни власноруч за певним рецептом, які знають виключно місцеві жителі. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Угринь. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки.