Дата: 22.08.2018 15:54

Заводська селищна рада повідомляє про початок процедури слухання містобудівної документації «Детальний план частини території виробничої зони під викупленими приміщеннями Чортківського підрозділу ТзОВ «Радіхівський цукор» на території Заводської селищної ради за межами населеного пункту за адресою: вул. І. Франка,1 смт. Заводське Чортківського району Тернопільської області», розробленого ФОП Вахнич Тарас Романович.

Дозвіл на розроблення детального плану надано розпорядженням голови Чортківської державної адміністрації від 28.03.2018 року №81-од

Громадські слухання відбудуться 20 вересня о 13.00 год в Заводській селищній раді за адресою: смт. Заводське, вул. Чарнецького, 7.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані на території громади. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

Ознайомитися з графічними матеріалами та надати свої пропозиції чи зауваження можна в приміщенні селищної ради, за адресою: смт. Заводське, вул. Чарнецького, 7

До 18 вересня 2018 року селищною радою приймаються пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно обговорення даного проекту у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням за адресою: 48523, смт. Заводське, вул. Чарнецького, 7., або на електронну пошту: zavodskarada@gmail.com