Шкільне харчування

Дата: 05.10.2018 16:33

Здавалося б нереальним започаткувати власне харчування в школі, проте спільними зусиллями ми впровадили його. Нелегким видався цей шлях, адже з першою проблемою з якою ми зустрілися – це брак кадрів.  Переддень Дня вчителя ми нагодували всіх дітей школи безкоштовно для того, щоб кожна дитина могла оцінити якість харчування. Селищний голова Людмила Павлінська, особисто запитувала дітей, чи сподобались їм страви, діти кивали головою споживаючи страви із задоволенням.

Велика подяка всім, хто допоміг в організації харчування в школі, директору школи Кушніру В.Б., заступнику директора Самолюк Г.С., медсестрі Шемлей Н.В., завгоспу з дитячого садочку Матвіїв Г.Р., завгоспу Копанєву А.В., кухарю та помічнику кухаря, а також підсобному працівнику.

Тепер ми із впевненістю можемо казати: «у нас все вийшло, головне вірити в поставлені перед собою добрі цілі».