День захисника України

Дата: 13.10.2018 10:37

12 жовтня на площі смт. Заводське відбувся молебень і урочистий захід до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. День захисника України – це свято сміливості, мужності та героїзму. У цей день вшановують героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній, а також вітають усіх чоловіків.

На початку урочистого заходу до жителів громади та гостей з напутнім словом звернулися представники духовенства о.Антон та о.Володимир. Усіх присутніх привітала голова Заводської ОТГ Павлінська Людмила Романівна, побажала усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру. Велика подяка усім, хто долучився до організації заходу, зокрема Дячку Михайлу та в.о. директора Папушак Наталії.

У День захисника України ми хочемо віддати шану всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та нашої держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь!