День захисника України

Дата: 13.10.2018 10:37

12 жовтня на площі смт. Заводське відбувся молебень і урочистий захід до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. День захисника України – це свято сміливості, мужності та героїзму. У цей день вшановують героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній, а також вітають усіх чоловіків. На початку урочистого заходу до жителів громади та гостей з напутнім словом звернулися представники духовенства о.Антон та о.Володимир. Усіх присутніх привітала голова Заводської ОТГ Павлінська Людмила Романівна, побажала усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру. У День захисника України ми хочемо віддати шану всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та нашої держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь!