Форум ОСББ

Дата: 16.10.2018 11:44

Обласна державна адміністрація спільно із Тернопільською обласною радою 25 жовтня 2018 року проводить обласний форум ОСББ „Законодавчі реаліїї ОСББ” за участі: Катерини Чижик - голови правління громадської організації „Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК „Сучасний Дім”, члена Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ, співорганізатора Руху ПроОСББ, Людмили Шанц - голови правління громадської спілки „Об'єднання ЖБК, ОСББ „Вікторія”, співорганізатора Руху ПроОСББ. На форумі планується розглянути актуальні питання діяльності та функціонування ОСББ.
Для участі у форумі запрошуються активні голови ОСББ та заступники міських (селищних) голів, що координують роботу житлово-комунального господарства (до 2 представників з району).
Семінар відбудеться за адресою: м. Тернопіль, пр. С.Бандери, 2
(готель „Avalon Palace”).
Реєстрація, ранкова кава 9:00 - 10:00.
Свою участь у форумі просимо підтвердити, надіславши заповнену форму на електронну адресу jkg_oda@jkg.te.gov.ua до 18 жовтня 2018 року.