A A A K K K
для людей із порушенням зору
Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Оголошення Шановні мешканці Заводської громади!

Дата: 17.10.2018 15:05
Кількість переглядів: 539

     Заводська селищна рада вважає, що відкритість інформції про надходження та витрати місцевого бюджету є однією з ознак відповідальної та прозорої влади. 
     З цією метою спеціалістами селищної ради спільно з експертами Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» розроблено та надруковаано Бюджет для громадян Заводської ОТГ, в якому в доступній формі представлено, як доходи так і видатки нашого бюджету. Цей документ ви зможете отримати у селищній раді, старостаті, у закладах освіти (школи, садочки). 29 жовтня в центрі селища відбудеться акція з розповсюдження бюджету для громадян та збору пропозицій до селищного бюджету на наступний рік. Бюджет для громадян оприлюднений на сайті в рубриці «бюджет». 
    Разом з тим, пропонуємо всім мешканцям нашої громади долучитись до обговорення цього документу та підготовки його на наступний бюджетний рік. Пропозиції щодо змістовного наповнення, структури, візуалізації просимо надсилати на електронну адресу дор 15 листопада: [email protected] 
     20 листопада автори найоригінальніших пропозицій отримають грамоти та подарунки від селищної ради та експертів Партнерства «За прозорі бюджети».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора