День молитви за сиріт

Дата: 09.11.2018 14:47

11 листопада 2018 року День молитви за сиріт – ініціатива, яка поширена в цілому світі і має на меті Духовно підтримати ту категорію людства, яка в силу своїх обставин осиротіла. Щорічно День молитви за сиріт відбувається  у другій неділі листопада. У цей день віруючі люди з різних християнських церков у всьому світі просять Бога про захист, благословення і щасливу родину для всіх дітей-сиріт, а також про Господню ласку для тих, хто приймає і виховує їх у своїх сім'ях.

В Україні понад 106 тисяч дітей виховуються у школах-інтернатах та будинках дитини, яким потрібна справжня любляча сім’я. Сім’я є і залишається природним середовищем для якнайкращого розвитку потенціалу дитини. Кожна дитина має право на виховання в люблячій сім’ї та батьківську турботу.

Цього року «Всеукраїнський День молитви за сиріт» відбудеться у неділю, 11 листопада під девізом вірша із Писання: «Бог самітних уводить до дому» (Пс. 67, 7).

Долучайтеся до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт! І нехай кожна знедолена українська дитина отримає турботливу родину та гідне життя!

Твоя молитва здатна змінити життя дитини!

Молімося, щоб справдилася надія для кожної дитини-сироти. В один день. В один голос. З однією метою.