З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2018 10:00

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії.

На нього чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. І ми, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.
           Вітаємо Вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими й щасливими на радість батькам і на благо нашій Батьківщині - Україні!
        Бажаємо  миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!