День Святого Миколая

Дата: 20.12.2018 17:00

У святковий день Святого Миколая на площі смт. Заводське урочисто відкрили новорічну красуню-ялинку. На казкове свято були запрошені усі жителі Заводської ОТГ.

Маленьких та дорослих глядачів розважали казкові персонажі – ангел, ялинка та сніговик. Втім, звісно, найбільше малеча чекала та гукала Святого Миколая. Дітвора співала та танцювала створивши святковий настрій не лише собі, а й усім дорослим, які завітали на свято. З часом з’явився і сам Святий Миколай, щоб засвітити святкову ялинку. Власне після того, як новорічна красуня запалала чарівними вогнями, лунали привітання малечі, яка, не дивлячись на досить морозну погоду, зібралася біля ялинки та отримала подарунки.

Ще раз вітаємо всіх з прекрасним стартом новорічно-різдвяних   свят.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису