30 річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 19.02.2019 11:32

18 лютого 2019 року Заводська селищна рада в приміщенні школи естетичного виховання організувала зустріч з воїнами – афганцями, які проживають на території Заводської громади. Селищний голова Людмила Павлінська щиро подякувала ветеранам – «Ми всі вдячні бійцям за подвиг, мужність і стійкість у боротьбі за наше щасливе майбутнє, за Мирне небо над нашою країною. Воїни-афганці на території інших держав завжди були і є прикладом мужності і відваги, зразком тих, для кого «обов’язок» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Героїзм та самопожертва яку ви проявляли під час виконання військового обов’язку на території інших держав». Діти із школи естетичного виховання зустріли гостей музичними вітаннями.