20 лютого в залі засідань Заводської селищної ради відбулася робоча зустріч з експертами програми DOBRE з питань підвищення спроможності управління активами в громаді.

Дата: 21.02.2019 09:04

Робота з підвищення спроможності управління активами в громаді буде проводитися до 30 жовтня 2019 року. За цей час консультантами Програми спільно з спеціалістами селищної ради буде проведено аналіз основних проблем управління активами в громаді, складений перелік комунального майна, реєстр земельних ресурсів, сформовано перелік інвестиційно привабливого майна з його мапуванням та розроблена Програма з управління активами.