Всеукраїнський конкурс "Земля - наш спільний дім"

Дата: 01.04.2019 12:51

28 березня в Тернопільському обласному еколого – натуралістичному центрі відбувся обласний Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» під гаслом «Моя маленька Батьківщина».

Серед великої кількості учасників команда нашої школи здобула почесне друге місце. Заводську громаду представила екобригада «Первоцвіт» під керівництвом Левченко Галини Миколаївни Заводської ЗОШ І-ІІІ ст.  . Учні висвітлювали проблеми збереження природи, з ентузіазмом підійшли до розкриття екологічної теми. Цікавий сюжет та високий рівень виконавської майстерності наших учасників зробили виступ яскравим і вражаючим.

Школярі звертали увагу на питання вирубки лісів, бездумного зривання рослин, проблем забруднення питної води, берегів річок, а ще пропонували власні шляхи їхнього вирішення, звітували про роботу із збереження довкілля, яку вони здійснюють.

Вітаємо з Дипломом ІІ ступеня екобригаду «Первоцвіт»!