Перший крок для створення громадського простору в Заводській ОТГ зроблено!!!

Дата: 11.04.2019 15:04

На виконання  Стратегії розвитку в Заводській ОТГ реалізується проект із створення громадського простору на території Синяківського ставу «Кльове місце». Проект передбачає створення екологічно чистої, комфортної зони відпочинку для мешканців громади та гостей.

5 квітня за ініціативи селищного голови Людмили  Павлінської відбулася масштабна акція з очистки території біля Синяківського ставу. У ній взяли участь близько 50 осіб, зокрема жителі смт. Заводське , с. Угринь, району Синяково м. Чорткова, ГО «Від ідеї до успіху», ГО «Галичина» спільно з рибоохоронним патрулем Тернопільської обл., працівники КП «Заводське 2010», працівники Заводської селищної ради, бюджетних установ громади. Спільними зусиллями  ми очистили територію лісосмуги та прибережну  смугу від побутового сміття, опалого листя, сухої трави, зарослів, сухих дерев, вивезено 5 тон сміття. Дякуємо всім за роботу!!!

Також  до вашої уваги представляємо матеріали  першої зустрічі, яка відбулася 14 березня 2019 року, де були намічені етапи створення та розвитку громадського простору, обговорений  дизайн території.

Просимо не бути байдужими, писати своє бачення та пропозиції для подальшої роботи над проектом на електронну скриньку zavodskarada@gmail.com.