Нові клумби біля монументу героям Небесної Сотні

Дата: 10.05.2019 12:01

нові клумби смт. Заводське

10 травня поруч монументу героям Небесної Сотні працівники комунального підприємства “Заводське-2010”  формують нові клумби з бегоній, чорнобривців, агератуму. Це - однорічні рослини, які будуть квітнути аж до перших морозів.

Види рослин обрані не випадково. Поєднання агератуму і чорнобривців   - це кольори національного прапору. Рішення надати деяким клумбам не лиш кольорів, але й форми у формі Прапору і Тризубу не випадкова. Минулоріч, на превеликий жаль, мали місце випадок вандалізму щодо жовто-блакитної клумби.

Ми маємо віру, що рука хулігана здригнеться підніматися на українські національні символи.

Також буде відбуватися висадження квітів на території села Угринь в центрі біля Будинку культури..