У неділю 26 травня в Будинку культури смт. Заводське відбувся четвертий Родинний бал «Українська родина – зернинка народу».

Дата: 31.05.2019 15:14

Захід почався з привітання пароха церкви святого апостола Андрія Первозванного отця Антона (ПЦУ)  та отця Дмитрія (церква Зіслання Святого Духа ( УГКЦ).

Після привітального слова голови Заводської ОТГ Людмили Павлінської, керівника програми DOBRE в Україні Беррі Ріда та Дмитра Коваля (виконавчого директора західно-українського регіонального офісу програми "DOBRE" Дмитра Коваля) розпочався святковий концерт.

Глядачі мали можливість послухати пісенні композиції у виконанні Соловей Оксани з дочкою Любою,  Майстришин Наталії та Христини, Кушніра Василя з сином Владиславом, подружжя Чинчиків,  пісенного ансамблю «Орхідея» Чортківського ВПТУ (художній керівник Лілія Охримчук).

Хореографічні виступи підготували танцювальні колективи Заводської школи естетичного виховання (керівник Ірина Гуменюк), студія LuKaRa з міста Чорткова (керівник Людмила Гургач) та наші гості з Борщева танцювальний ансамбль «Росинка».

Після нагородження учасників та волонтерів подарунками та памятними відзнаками виступали гості з Ворохти – Петро Сказків (цимбали) та дитячий ансамбль «Петрос».

Висловлюємо щиру подяку ДНЗ «Казка», Заводській загальносвітній школі I-III ступенів, Заводській  школі естетичного виховання-центру народної творчості, піцерії «Ретро», магазину Комора-КС» та усім, хто долучився до організації заходу.

Заводське Родинний бал