Заводська ОТГ взяла участь в круглому столі: «Культура в умовах децентралізації"

Дата: 05.06.2019 14:51

04.06.2019 голова Заводської ОТГ Людмила Павлінська взяла участь у круглому столі: «Культура в умовах децентралізації», що відбувся в приміщенні Українського кризового медіа-центру в м.Києві.

Захід відбувся за участі Євгена Нищука, міністра культури України,

Марата Кюрчевського, керівника проекту з місцевого самоврядування, децентралізації та розвитку парламенту програми USAID, Юлії Єсмуханової, заступниці директора Програми USAID DOBRE,

Лідії Євтушенко, державної експертки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,

Юлії Федів, виконавчої директорки державного Українського культурного фонду,

Олени Іщенко, заступниці директора Українського центру культурних досліджень.

У заході взяли участь участь представники всього чотирьох громад з усієї України, зокрема Заводська ОТГ. Така «вибірковість» пояснюється тим, що наша громада,  в рамках реалізації програми DOBRE, обрала одним із стратегічним напрямків розвитку - “удосконалення надання послуги культури”. Завдяки чому в Людмили Павлінської з’явилася можливість донести до  високопосадовців актуальні потреби нашої громади - перетворення приміщення Будинку культури смт.Заводське на сучасний комунікативний центр для потреб населення, повернення Школи естетичного виховання-центру народної творчості у приміщення Будинку культури, належного матеріального-технічного забезпечення навчального закладу.

За матеріалами сайту Міністерства культури