Заводську ОТГ відвідала моніторингова місія центрального офісу USAID

Дата: 07.06.2019 08:48

06 06 2019 гості з Вашингтона проводили інспектування проектів, що втілюються в рамках програми DOBRE – ремонту приміщень  Залу засідань та Школи естетичного виховання-центру народної творчості у Будинку культури смт.Заводське (Школу  1 вересня 2019 планується повернути у відремонтоване приміщення).

Загальна стратегія Будинку культури – наповнити приміщення новими сенсами (коворкінг-центр; тут всі бажаючі зможуть корисно/ інноваційно проводити час), кімната для дівчат (проект також  реалізується за допомоги USAID в рамках «Школа нового лідерства»).

У більшості випадків молодь сіл, селищ, невеликих міст (до яких, без сумніву, належить Заводська ОТГ) -  після закінчення школи їде у «великий світ» - здобувати спеціальність. Повернуться ці люди чи ні - їхній свідомий вибір. Ми ж повинні докласти усіх зусиль для того, щоб молоді люди, поки навчаються в школі, отримали максимум корисних навичок по комунікації, нових технологіях, були підготовленими до нових спеціальностей та викликів на ринку праці.

Приємно бачити, що в Заводської ОТГ з американськими партнерами спільне стратегічне бачення тих сенсів, що ними ми повинні наповнити життя молодої – молодої душею теж - людини нашої громади.