печера Угринь - "Лабіринт емоцій"

Дата: 13.06.2019 10:41

7 червня відбулась моніторингова поїздка до печери Угринь за участю доцента кафедри мінералогії геологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Леоніда Скакуна, директора мінералогічного музею ім. Євгена Лазаренка Альбертини Бучинської та Левка Довгана, представника Західноукраїнського ресурсного центру, що є регіональним партнером програми DOBRE у Тернопільській області.

Протягом червня – вересня 2019 року нашою громадською організацією «Від ідеї до успіху» в рамках проекту «Туристичний маршрут «Лабіринт емоцій» буде створено туристичний маршрут, а також екологічно - туристична стежка і оглядовий майданчик на горі Лисій. Ми докладемо всіх зусиль, щоб за допомогою печери Угринь привести в село туристів, привернути увагу до соціальних і економічних проблем села. Віримо, що це стане можливим за активної участі жителів громади.
Реалізація цього проекту відбувається у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка впроваджується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).