У селі Угринь відбувся інтеграційний захід «Пікнік можливостей».

Дата: 20.06.2019 17:04

19 червня в селі Угринь біля Будинку культури відбувся інтеграційний захід «Пікнік можливостей».
Голова Заводської ОТГ Людмила Павлінська повідомила мешканців села про початок реалізації проекту «Лабіринт емоцій», що стало можливим завдяки перемозі проекту ГО  «Від ідеї до успіху».

Левко Довган, представник Західноукраїнського ресурсного центру, що є регіональним партнером програми DOBRE у Тернопільській області, підкреслив, що ключовим компонентом успіху цього проекту є активна життєва позиція місцевих мешканців у формування туристичної пропозиції.

Представники ГО «Від ідеї до успіху», що займаються втіленням проекту, розповіли людям про туристичні перспективи с. Угринь, ту роль, яку в привабленні туристів до села може відігравати Угриньська печера (печера – головна «родзинка» проекту).
Окрім інформаційної частини, відвідувачі заходу мали можливість посмакувати борщем, приготованим на вогні старостою села Володимиром Плішкою, переглянути виставку художніх робіт Школи естетичного виховання смт. Заводське на «печерну тему» та печерні фото.
Реалізація цього проекту відбувається у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка впроваджується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).