голова Заводської ОТГ бере участь у конференції UKRAINE REFORM CONFERENCЕ в Канаді

Дата: 01.07.2019 18:49

Найщиріші вітання з Днем Канади – 1 липня! Канада – важливий партнер України. На сьогодні тут мешкає найпотужніша діаспора, більше мільйона українців. 2-3 липня у місті Торонті відбудеться масштабна конференція UKRAINE REFORM CONFERENCЕ, присвячена питанню реформ в Україні. З усієї України було запрошено голів 18 об’єднаних територіальних громад; в якості представника від Тернопільської області програма DOBRE довірила взяти участь у заході голові Заводської ОТГ.

У насиченій програмі поїздки Людмили Павлінської заплановано знайомство із системою державного управління Канади, у т.ч. з моделями місцевого самоврядування та історією об'єднання громад Онтаріо.

2 липня в Українському домі Торонто відбудуться заходи за участі Степана Кубіва, першого  віце-прем’єр-міністра, міністра економічного розвитку та торгівлі України.

У наступні дні заплановані відвідини водоочисних споруд, успішних підприємств, історичних місць.

Ми віримо, що під час перебування в Канаді нам  вдасться перейняти досвід та налагодити контакти, за допомогою яких Заводська громада матиме змогу отримати нові інвестиції, отримає розвиток у сфері легкої промисловості, поводження з твердими побутовими відходами та іншими проблемними питаннями для громади та України в цілому.