У Фонді обговорили верифікацію страхових виплат і формування звітності

Дата: 01.08.2019 14:56

Начальниця управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Світлана Зарубіна провела селекторну нараду з керівниками та фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві. Також у нараді взяли участь запрошені спеціалісти, які супроводжують роботу Єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) Фонду.

Світлана Зарубіна розповіла про деталі та специфіку проведення верифікації страхових виплат, надала практичні поради щодо втілення рекомендацій Міністерства фінансів України за підсумками проведення верифікацій. За її словами, кінцевою метою роботи фахівців Фонду є ефективне надання виплат і послуг застрахованим особам, які потребують соціального захисту.

Інформацію щодо формування квартальної звітності та аналітичної інформації, які подаються робочими органами до виконавчої дирекції Фонду, надала заступниця начальниці управління – начальниця відділу аналітики управління страхових виплат та матеріального забезпечення Лариса Сенюк. Зокрема, Л.Сенюк зупинилась на нюансах коректного формування звітності та внесення даних у ЄІАС задля уникнення розбіжностей.

Представники розробника ЄІАС поінформували про нові можливості системи щодо виконання завдань Фонду, зокрема, про створення нової підсистеми для оптимізації роботи фахівців, які здійснюють фінансування страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей.