Фестиваль громад Тернопільщини #РАЗОМ_DOBRE!

Дата: 18.09.2019 10:43

15 вересня представники Заводської селищної ради взяли участь у Фестивалі громад Тернопільщини #РАЗОМ_DOBRE!

Традицію проведення Фестивалю обєднаних громад започатковано у вересні 2018 р. і саме Заводська ОТГ була першою, яка гостинно зустріла учасників даного проекту на території селища.

Цьогорічний захід відбувся у м.Теребовля завданням якого було об’єднати ОТГ, що беруть активну участь у програмі DOBRE, з метою представлення кращих практик залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, спільних ініціатив влади і громадськості на користь громади, заходів для підвищення доброчесності і прозорості урядування.

В рамках заходу представники громад взяли участь у двох локаціях: складання пазлів із зображенням карти громад Тернопільської області та вишивання букв на конструкції з вмонтованою будівельною сіткою. Відбувся квест «Бюджет для громади» та Fuck-up обговорення (презентації голів) про невдалий досвід /виклики/ труднощі в реалізації завдань в рамках програми DOBRE.