Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Проголосуйте, будь ласка! Дуже важливо! Підтримайте нашого талановитого учня Заводської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 09.10.2019 14:55

27 вересня в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся конкурс туристичних маршрутів «МІСЕ-туризм 2019». Учень нашої школи Мотрюк Тарас під керівництвом вчителя географії Рущак Ольги Степанівни презентував туристичний маршрут «Лабіринт емоцій» родзинкою якого стане Угринська печера. Реалізація проекту відбувається у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка впроваджується міжнародною організацією GlobalCommunities.
За презентацію проекту Тарас нагороджений поїздкою в Європу.
Прохання проголосувати за нашого учасника за посиланням. Спочатку поставте лайк інституту а потім нашому учаснику.