День захисника України

Дата: 14.10.2019 16:08

14 жовтня в Україні святкують одночасно чотири важливих свята: День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, та День створення УПА.
Ці знаменні дати нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

11 жовтня відбулися урочистості з нагоди цих свят.
Біля пам'ятника Небесній Сотні священнослужителі відправили молебен, студенти та викладачі Чортківського вищого професійного училища та учні і вихованці закладів освіти Заводської ОТГ виступили з концертною програмою.

З привітальним словом до присутніх звернулася голова селищної ради Людмила Павлінська вручила подяки і грошові премії учасникам АТО, які були почесними гостями свята.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам заходу: ДНЗ "Чортківське ВПУ", керівникам, педагогам, учням та вихованцям закладів освіти та школи естетичного виховання Заводської ОТГ.

В цей день прийміть щирі вітання, нехай єднає нас невгасиме світло віри, а високе покровительство Пресвятої Богородиці допомагає у творенні щасливого майбутнього нашого народу!