Заводська територіальна громада

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІНИЦТВО ГРОМАД

Дата: 25.10.2019 15:51

Шановні жителі громади!

Відповідно до розпорядження селищного голови від 25.10.2019 р. № 63-од «Про громадське обговорення проекту договору про співробітництво» 11 листопада 2019 року о 15.00 год. буде проходити громадське обговорення проекту договору про співробітництво між  Борщівською ОТГ, Скала-Подільською ОТГ та Заводською ОТГ у сфері поводження з твердими побутовими відходами, у  формі утворення спільного комунального підприємства.

Місце проведення :  зал засідань в  Будинку культури  смт. Заводське.

Свої пропозиції та зауваження до проекту договору подавати в селищну раду в письмовій формі за адресою: смт. Заводське, вул.. Чарнецького,7  у робочі дні з 8.00 до 17.00 год. або на електронну пошту:  [email protected]

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до першого заступника селищного голови, Павлюха Андрія Романовича, тел. (067)-955-55-59

Ознайомитися з договором.