«Афганістан – без права на забуття»

Дата: 18.02.2020 08:56

15 лютого 2020 року в Україні відзначили 31-річницю виведення військ із Республіки Афганістан.

Воїнів-афганців Заводської ОТГ 17 лютого щиро зустріли у  стінах школи естетичного виховання – центру народної творчості голова Заводської селищної ради – Людмила Павлінська, яка висловила вдячність за героїзм та мужність ветеранам-афганцям, побажала родинного тепла, здоров’я, мирного неба та вручила грошові премії усім присутнім учасникам бойових дій на території інших держав.

Слова вдячності лунали з вуст вихованців школи естетичного виховання, які своїми музичними номерами внесли частинку позитиву у цей пам’ятний день.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису