Карантин - це не канікули!!!

Дата: 16.03.2020 15:02

Карантин - це не просто канікули або відпустка, а велика відповідальність, яка покладається на кожного!!!

Щоб карантин був дійсно ефективним, варто якомога більше залишатися вдома, вчитися або працювати дистанційно, не користуватися громадським транспортом та максимально зменшити контакти із людьми. Ми закликаємо вас бути свідомими, утриматися від зайвих активностей, поїздок і зустрічей, та проводити більше часу вдома. Наступні три тижні — не привід їхати з дітьми до бабусі, провідати усіх родичів, нарешті зустрітися з друзями. Пам’ятайте, що під час інкубаційного періоду коронавірус може не проявлятися симптоматично, проте людина може все одно передавати вірус.

Карантин та зменшення соціальних взаємодій і контактів — ваша можливість убезпечити себе і своїх близьких.

Якщо у вас є можливість потурбуватися про своє здоров’я, навіщо підвищувати ризики захворіти?

Ваше здоров’я – у ваших руках!!!

Заводська селищна рада