УВАГА! Введено додаткові карантинні заходи на території Заводської ОТГ

Дата: 24.03.2020 10:11

23 березня 2020 року на виконання протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській РДА від 21 березня 2020 року № 9 відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Заводської селищної ради, на якому було прийнято рішення «Про організацію заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Заводської ОТГ». Даним рішенням прийнято:

• З 23 березня 2020 року закрити всі будівельні майданчики в громаді, окрім тих, де здійснюються аварійні роботи;
  • Встановити режим роботи продовольчих магазинів з 08:00 год. до 18:00 год.
  • Аптечним закладам обмежити продаж дефіцитних медикаментів, дезинфікуючих засобів в одні руки.

Просимо з розумінням ставитися до ситуації, що склалася й відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я близьких і оточуючих!

БУДЬМО ЗДОРОВІ ТА НЕ ПАНІКУЙМО!

Фото без описуРішення виконавчого комітету Заводської селищної ради від 23.03.2020 № 19