Відбулася відео нарада з керівниками закладів освіти Заводської ОТГ

Дата: 30.03.2020 17:45

Нет описания фото.

Ситуація, що склалася у світі, в Україні дуже непроста: «вибиває» усіх із звичного ритму життя, змінює плани, турбує, злить… Сьогоднішні виклики часу вимагають від нас рішуче позбутися стереотипів.
30 березня 2020 року за підтримки селищного голови Людмили Павлінської, під головуванням начальника гуманітарного відділу Заводської селищної ради Петра Сидоренка відбулася відео нарада з керівниками та заступниками закладів освіти, директором школи естетичного виховання Заводської ОТГ.
В ході проведення наради було обговорено ряд питань:
• про організаційні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19;
• аналіз роботи закладів освіти та культури в умовах карантину;
• організація освітнього процесу на період карантину з 06.03.2020 року.

Під час наради керівники закладів провели аналіз організації освітнього процесу. І як би складно не було працювати у таких непередбачуваних умовах, кожен педагог по своєму – творчо та особистісно підійшов до цієї ситуації.
Керівник відділу ще раз наголосив освітянам, що на час карантину створено всі необхідні умови для ефективної роботи під час дистанційного навчання, все залежить від бажання ними скористатися. Крім того, Петро Володимирович усвідомлює яка відповідальність лягає на плечі учасникам освітнього процесу у такий нелегкий для усіх час.
Окрема подяка заступнику директора з методичної роботи Рібі Оксані Йосипівні, за методичний супровід.
За результатами розгляду питань наради надано відповідні доручення керівникам закладів освіти громади.