До уваги жителів громади!

Дата: 02.04.2020 17:24

На изображении может находиться: небо, дерево, на улице и природа

З приходом весни на території Заводської ОТГ почались пожежі внаслідок спалювання минулорічної сухої трави, хмизу, сухостою, сміття.

02 квітня 2020 року близько обіду по вул. Галицька гасили пожежу. Очевидцям та  медичним працівникам амбулаторії ЗПСМ смт. Заводське спільними зусиллями з рятувальниками 6 ДПРЧ У ДСНС України у Тернопільській області вдалося ліквідувати пожежу.

НАГАДУЄМО! СПАЛЮВАННЯ СУХОГО ЛИСТЯ І ТРАВИ – ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ. В РАЗІ ЙОГО ПОРУШЕННЯ ПЕРЕДБАЧЕНА АДМІНІСТРАТИВНА, А В ДЕЯКИХ ВИПАДКАХ КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Крім того, дії, які є порушенням норм законодавства тягнуть за собою штраф від 340 до 1360 гривень, для підприємців від 850 до 1700 гривень (відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Мешканцям нашої громади слід замислитись, чи варто випалювати суху траву, бур’ян, листя та сміття, перетворюючи екосистеми на попелище та завдаючи непоправної шкоди навколишньому середовищу і власному здоров’ю.

На изображении может находиться: дерево, небо, трава, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: дерево, растение, небо, трава, на улице и природа

На изображении может находиться: небо, дерево, на улице и природа

На изображении может находиться: небо, дерево, растение, трава, на улице и природа