Благоустрій території Заводської ОТГ

Дата: 10.04.2020 21:17

З приходом перших весняних днів  щороку стартує двомісячник благоустрою «За чисте довкілля».

Протягом тижня на території Заводської ОТГ працівники КП «Заводське-2010» розпочали комплексні заходи, спрямовані на покращення благоустрою громади:

• впорядкування парків, стадіону, спортивних та дитячих майданчиків;
  • ліквідація сміттєзвалищ;
  • прибирання придорожньої смуги траси т2001 Бучач-Чортків-Борщів

Нагадуємо, що дотримуватися правил та норм благоустрою також зобовязані приватні підприємці та мешканці обєднаної територіальної громади. Закликаємо дбати та належним чином доглядати за територіями, що перебувають у приватній власності чи тимчасовому користуванні.

Всі заходи з наведення порядку проводяться регулярно і протягом місяця будуть реалізовуватися задумані плани. Найбільше навантаження, зазвичай,  припадає на  комунальні служби. Проте вигляд нашого селища  залежить і від його жителів. Закликаємо усіх дотримуватися естетичних правил поведінки, щоб наша громада виглядала охайною та чистою, бо лише спільними зусиллями можна досягти вагомих результатів.