Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Станом на 15 квітня на території Заводської ОТГ нових інфікованих на коронавірус не виявлено

Дата: 15.04.2020 16:56

Нет описания фото.

Як повідомлялося у понеділок, 13 квітня у трьох медичних працівників відділення КНП Чортківської ЦКРЛ було підтверджено захворювання на COVID-19. Завдяки оперативному реагуванню на дану ситуацію всі особи, які могли контактувати з інфікованими самоізолювалися. Проведено тестування контактних осіб. На сьогоднішній день, за результатами лабораторного дослідження не підтверджено жодного нового випадку коронавірусу на території Заводської ОТГ.
Пам’ятайте: на початковій стадії COVID-19 має такі ж симптоми, як інші гострі распіраторні захворювання. Тому у разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.