Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Рекомендації щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) в поминальні дні

Дата: 24.04.2020 16:13

Поминальні дні 2020 Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків - коли ...

У зв’язку із світовою пандемією, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення вживається ряд заходів, щодо протидії поширення коронавірусної хвороби.

Згідно з Постановою головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка https://"Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні") пропонується обмеження скупчення людей  на кладовищах, крім випадків коли здійснюється поховання померлого.

Закликаємо мешканців Заводської громади утриматися від відвідування кладовищ у поминальні дні. Ми повинні зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким є головним у сьогоднішніх непростих умовах!