Дати проведення пробного ЗНО-2020 буде повідомлено до 21 травня 2020 року

Дата: 29.04.2020 12:00

За повідомленням Міністерства освіти і науки України та Українського центру оцінювання якості освіти, у зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 11 травня 2020 року дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде визначено до 21 травня 2020 року.

Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне ЗНО у звичному форматі.

Нагадуємо, що Український центр оцінювання якості освіти додатково  запропонував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання поспостерігати за процедурою проведення пробного і виконати тренувальні тестові завдання з обраного предмета дистанційно. Усі дистанційні матеріали розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО.

Стежте за актуальними новинами на сайті https://Регіонального центру оцінювання якості освіти зберігайте спокій і будьте здорові!