З 1 червня відновлюються міські пасажирські перевезення.

Дата: 29.05.2020 17:32

З понеділка, 1 червня повністю відновлюються міські пасажирські перевезення із забезпеченням проведення усіх необхідних протиепідемічних заходів. Пасажирів пускатимуть у салон виключно у захисних масках, а транспорт щоденно дезінфікуватимуть.

Видача талонів для пільгових категорій громадян здійснюватиметься в селищній раді з 1 червня 2020 року за умови дотримання дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м та наявності захисної маски.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392 обов’язковій самоізоляції до завершення карантину підлягають особи, які досягли 60-річного віку.

Прохання без нагальної потреби не залишати місця самоізоляції та дотримуватися протиепідемічних заходів.

Піклуйтеся про своє здоровя, бережіть себе і своє життя!