ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів рішень про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2021 рік та аналізу їх регуляторного впливу

Дата: 22.05.2020 11:18

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів рішень про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2021 рік та аналізу їх регуляторного впливу

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюються проекти рішень Заводської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік», «Про встановлення ставки транспортного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставки туристичного податку на 2021 рік»  в мережі Інтернет за адресою: https://zavodska-gromada.gov.ua/news/1591257014/ в розділі «Регуляторна політика» та на інформаційному стенді в смт.Заводське та с.Угринь з аналізом його регуляторного впливу.

Мета даного проекту є встановлення на території Заводської селищної  ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний податок, єдиний податок, туристичний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до селищного бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються фінансовим управлінням Заводської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення  проекту рішення (з 25 травня по 25 червня) за поштовою адресою: вул. Чарнецького 7, смт.Заводське Чортківського району Тернопільської області та електронною адресою: zavodskarada@gmail.com

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).