Збори в Угринській загальноосвітній школі I - II ступенів.

Дата: 05.06.2020 18:40

05.06.2020 року відбулися збори в Угринській загальноосвітній школі I-II ступенів. На обговорення були винесені питання що стосуються початку навчання 1 вересня 2020 р .

Серед них:
- поновлення матеріально технічної бази,
- організація харчування .

На зборах були присутні : голова територіальної громади Людмила Павлінська, начальник гуманітарного відділу Петро Сидоренко та директор школи Наталія Подоляк.

В ході дискусії було прийнято рішення заключити угоду з приватними підприємцями, про надання послуг харчування та оновлення матеріально технічної бази школи. Зокрема забезпечення перших класів інтерактивним обладнанням.

Наступним важливим питанням було оновлення спортивної зали для учнів.
Після закупівлі потрібних матеріалів для ремонту, батьки зголосилися докласти своїх зусиль та допомогти відремонтувати спортивний зал. Також запропонували свою допомогу в закупівлі посуду та ремонту харчоблоку шкільної їдальні.

Голова Заводської громади Людмила Павлінська повідомила, що зробить все можливе для організації харчування, щоб діти могли повноцінно харчуватись з 1 вересня 2020 р. А також обіцяє прикласти всіх зусиль для ремонту спортивного залу .

Директор школи, Наталя Подоляк, у свою чергу повідомила, що буде сприяти та допомагати в організації та позитивному вирішенні усіх питань.

Дякуємо усім батькам за допомогу, розуміння та співпрацю. Надіємося на вашу підтримку та небайдужість в майбутньому.

Спільними зусиллями ми створимо потрібний затишок та комфорт для наших діток.

#zavodskagromada #заводськагромада