«Дружба — це не послуга, і вона не потребує подяки».

Дата: 09.06.2020 13:30

Вітаю з Міжнародним Днем Друзів!

Мати справжнього друга — велике щастя і ніякі інші земні блага не замінять радість спілкування з ним.

Ми самі вибираємо друзів, але кращих залишає час. Кажуть, доля посилає нам назустріч людей, але не завжди залишає їх поруч.

Одних дає для певного уроку, другі додають нам сили, інші використовують для своїх потреб та цілей. Основне, не заплутатися в павутині друзів і знайти тих, хто вміє дружити та підтримати у скрутну годину.

День дружби — свято неофіційне. Вважається, що ініціювали торжество в США на початку 20 століття.

Спочатку його відзначали в першу неділю серпня. Правда, тоді ініціативу підтримали не всі країни. І тільки в 1958 році День дружби знову стали святкувати.

Міжнародний день друзів підтримала Організація Об’єднаних Націй (ООН). І з кожним роком бажаючих приєднатися до торжества стає все більше!

Хто для нас друг? Аристотель говорив, що він допомагає нам пізнати себе, а Вольтер був упевнений, що друг цінніше всіх почестей світу. Але кожен з нас знає, що без друзів життя не таке яскраве і цікаве. Адже вони готові створювати для нас свято кожен день. Для цього не потрібно розкішної вечірки — досить просто гарного настрою і «однієї хвилі» .

Друзі надихають нас на рішучі вчинки, важливі для нашого життя, просто повіривши в наші сили. Гавриїл Державін точно визначив, що «дружба — це не послуга, і вона не потребує подяки». Але цінувати її просто необхідно, для того, щоб без сорому сказати своєму товаришеві про те, що радий бути його другом.

Вітаю всіх вас з Міжнародним Днем Дружби!Бажаю прекрасного, бадьорого настрою, невичерпної енергії та творчого натхнення в життєвих буднях. Нехай кожен з вас знайде справжнього, вірного, щирого друга.

Заводський селищний голова Людмила Павлінська