КП «Чортківське ВУВКГ» повідомляє!

Дата: 12.06.2020 11:43

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ  на цЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ З 01.07.2020 Р.

Шановні споживачі!

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 Комунальне підприємство  «Чортківське ВУВКГ» доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити  тарифи на централізоване водовідведення  у зв’язку з підняттям тарифів на очистку стоків.

На сьогоднішній день, діють тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення, для всіх категорій споживачів, які були встановлені Рішенням виконавчого комітету Чортківської міської ради від 09 жовтня 2019 року  № 49 та введені в дію з 01.03.2020 р. в наступних розмірах:

• Централізоване водопостачання – 26,63 грн./м3 з ПДВ
  • Централізоване водовідведення – 9,22 грн/м3 з ПДВ

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869.

Водночас, слід зазначити, що в умовах  встановлення тарифу на надання послуги з очищення стоків що утворюються жителями смт. Заводське в результаті споживання води третьою особою ТзОВ «Радехів Цукор» у розмірі 7,27 грн з ПДВ, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на  водовідведення. У зв’язку з цим, з метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги  централізованого водовідведення до економічно обґрунтованого рівня.

На сьогодні, діючі тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення не відшкодовують фактичні витрати.  м

Комунальне  підприємство  «Чортківське ВУВКГ» звернулось до виконавчого комітету Заводської об’єднаної територіальної громади  із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання  та централізованого водовідведення.

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання та водовідведення має наступний розмір:

• Централізоване водопостачання – 26,63 грн. за 1куб. м. з ПДВ;
  • Централізоване водовідведення + очистка стоків – 16,49 грн. за 1куб. м. з ПДВ;

Загальний розмір та рівень тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Послуга

Діючий тариф з ПДВ грн/ м3

з 01.05.2019 р.

Планово економічно обґрунтований тариф з ПДВ грн/м3 з 01.05.2020 р.

Рівень підвищення тарифів

грн/м3

1

2

3

4

5

Централізоване водопостачання

Централізоване водовідведення

Очистка стоків

100

Водопостачання та водовідведення разом:

20

Зазначені тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення заплановано ввести в дію з 01 липня 2020 року.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2020 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються з 11 березня по 21 червня 2020 року за адресою: вул. Сонячна,7а м. Чортків,48500, e-mail: Chortkivvodokanal@gmail.com  (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація КП «Чортківське ВУВКГ»