Чітка мета – перший крок до будь-якого досягнення.

Дата: 15.06.2020 14:20

Сьогодні - понеділок, початок нового тижня.

Надіємося, для Вас він буде продуктивним, цікавим та насиченим позитивними емоціями.

Успішні люди завжди планують свої досягнення, розраховують свої сили та мають певний розклад дій:

? Понеділок не може пройти без неймовірної кількості пропозицій та побажань від оточення. Тому варто вміти розставляти пріоритети та знати, коли варто сказати "ні". Тактовна відмова допомагає не завантажити себе непотрібними справами на весь тиждень.

? Посміхаються. Доброзичливість ніхто не скасовував. А на початку робочого тижня треба вміти бути бадьорим та добрим, адже гарний настрій має здатність поширюватися.

? Вирішують складні завдання. Саме понеділок - найпродуктивніший час для того, щоб зосередитись на найбільш складних завданнях.

? Оновлюють список завдань. Варто відбирати найважливіші справи тижня та розраховувати на них час.

? Рано приходять на роботу. Чим більше справ вдається робити вранці, тим вільніше можна почувати себе вдень. До того ж, це допомагає краще підготуватися до робочого процесу.

? Наводять лад на столі та на комп'ютері. Правильне розміщення важливих програм і документів дозволить не витрачати час на їх пошуки.

Тож розраховуйте свої сили, плануйте свій час та не забувайте залишити місце для відпочинку.