"Скринька здоров'я" для Заводської ОТГ.

Дата: 19.06.2020 20:59

На превеликий жаль ми досі перебуваємо в умовах карантину через поширення «Пандемії COVID – 19».

Коронавірус викликав чималі труднощі серед усіх медичних закладів, через відсутність потрібної кількості засобів індивідуального захисту, для підтримання безпеки медиків та пацієнтів.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна»  організували допомогу громадам Тернопільщини.

«Протистояти пандемії –  наше спільне завдання, ми повинні діяти гуртом у боротьбі з вірусом» - зазначила керівник Тернопільського регіонального  U-LEAD Наталія Онищук .

У рамках цього проекту Заводська територіальна громада також отримала «скриньку здоров’я» у вигляді набору засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції.

У кожному наборі - маски, халати, рукавиці,дезінфектор для рук та поверхонь, термометр,респіратори та захисні окуляри. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Заводська територіальна громада щиро вдячна Програмі «U-LEAD з Європою» та міжнародному благодійному фонду «Карітас Україна» за допомогу, співпрацю та готовність підтримати лікарів у нелегкій боротьбі проти вірусу.

#zavodskagromada  #заводськагромада