Проживайте свої мрії - вірте у їх здійснення.

Дата: 22.06.2020 10:15

Коли ви мріяли останній раз? Чи збувалися ваші бажання? Чи ви досі відкладаєте їх у «довгий ящик»?
Не чекайте, що настане слушний час, потрібна година, ситуація чи людина…. Почніть, наприклад, сьогодні з ранку, як кажуть – «з понеділка».

Не шукайте виправдань, пояснень та відмов. Якщо ви досі не мріяли, може саме час? Не обов’язково, щоб це було щось грандіозне. Починайте з маленького, наприклад, помрійте про солодке тістечко. Посмакуйте його подумки, складіть усі інгредієнти, посипте шоколадною стружкою та з’їжте. Відчуйте той солод, насолоду. Пофантазуйте, можливо вам хтось його подарує.

Коли ви справлятиметесь з маленькими мріями та бажаннями, великі стануть не такими вже й складними. Ми ходити починали також з маленьких кроків, а вже потім бігали. Проживайте свої мрії – пишіть про них, говоріть про них, думайте, малюйте, візуалізуйте і врешті решт вірте у їх здійснення.

Ви скажете,можливо, -«Ця казка не для мене,… я вже виросла….» Так, ми всі дорослі стали і забули про ту маленьку дитину всередині, яка так хоче мріяти, жити, бажати… Тому й ходимо сумні та зажурені, змучені та знесилені.

Пам’ятайте, життя у вас одне, іншого не дадуть. Помрійте ще трошки, любіть себе, дозвольте собі все, чого ви бажаєте! Нехай ваш ранок почнеться з казки, а тиждень буде створений для її реалізації!

#заводська_громада