Щиросердечно вітаю усіх з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2020 11:30

Україна починається з нас, ми приклад усім і в усьому. Коли ми об’єднаємо свої зусилля, тоді й здобудемо дійсно правову державу високого світового рівня.
Конституція Україна - це основний закон, який гарантує наші права та визначає наші обов’язки.

Всім нам бажаю, щоб задекларовані права були реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Щоб кожен громадянин України відчував, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, і ми з з гордістю заявляли : «Україна - демократична держава».

28 червня у 2020 році святкуємо також День молоді, який поєднався із Днем Конституції України.

День молоді – свято творчості й натхнення, енергії й запалу, пізнання й самоствердження. Символічно, що такий збіг відбувся зараз, коли так важливо відстояти загрозу тероризму, єдність та конституційний лад в Україні. Саме ви, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, невдовзі визначатимете шляхи розвитку країни.

Наша молодь – наше майбутнє - ви наша надія на краще. Нехай не згасає полум’я патріотизму у ваших серцях. Схиляємо голови перед «небесними молодими героями» та бажаємо непереборної звитяги, до швидкої перемоги, тим, хто надалі залишається на полі бойових дій.

Заводський селищний голова Людмила Павлінська

#Заводська_громада